Gedragen
Gesigneerd
Samuele Longo.jpg
Front-Spelersshirt.jpg
Logo-FC Dordrecht-Speler.jpg
KKD-Batch-Speler.jpg
Voetbalshirt

Samuele Longo

Veiling gesloten Veiling is afgelopen
Winnend bod
€ 125,-
Bieders
4
Minimumprijs
€ 75,-
€ 125,-
nl_NL Ruben V.
mei 29, 2023; 13:01:59
1. Jouw bod is exclusief verzendkosten. 2. Wil je meer informatie ontvangen over veilingen en promoties van de bovenstaande aanbieder? Geef het aan in je voorkeuren. 3. Bij biedingen binnen de laatste 5 minuten wordt de veilingtijd met 5 minuten verlengd.
Maat L
Mijn account

Om te kunnen bieden moet je een account hebben. Log in of maak een account aan.