Gedragen
Gesigneerd
Matthijs de Ligt Bayern Munchen Back.jpg
Matthijs de Ligt Bayern Munchen Front.jpg
Matthijs de Ligt Bayern Munchen Batch.jpg
Matthijs de Ligt Logo.jpg
Matthijs de Ligt Handtekening.jpg
Wedstrijdshirt

Matthijs de Ligt

Veiling gesloten Veiling is afgelopen
Winnend bod
€ 375,-
Bieders
12
Minimumprijs
€ 75,-
€ 375,-
nl_NL Roan D.
jun. 12, 2023; 19:15:34
1. Jouw bod is exclusief verzendkosten. 2. Wil je meer informatie ontvangen over veilingen en promoties van de bovenstaande aanbieder? Geef het aan in je voorkeuren. 3. Bij biedingen binnen de laatste 5 minuten wordt de veilingtijd met 5 minuten verlengd.
Maat 8 (M/L)
Wedstrijd 1. FSV Mainz 05 - FC Bayern München
Club FC Bayern München
Datum 22-04-2023
Competitie  Bundesliga

De opbrengst van deze veiling gaat naar:

nouri-logo.png

Met de opbrengst van deze veiling gaat de Nouri Foundation 34 levensreddende AED's (Automatische Externe Defibrillators) in het land plaatsen op plekken waar dat niet vanzelfsprekend is. Een AED is een draagbaar apparaat dat het hartritme weer kan herstellen bij een hartstilstand. De eerste is onlangs geplaatst op het Nouri-pleintje in de Amsterdamse wijk Geuzenveld. De Nouri Foundation wil ervoor zorgen dat iedereen mee kan doen in een veilige omgeving. Zoals 'Appie' Nouri ook altijd deed.

Mijn account

Om te kunnen bieden moet je een account hebben. Log in of maak een account aan.