Gedragen
Gesigneerd
Nr. 9 back.jpg
Nr. 9 front.jpg
Nr. 9 signature.jpg
Logo.jpg
Batch.jpg
Wedstrijdshirt

Luboš Bartůněk

Veiling sluit over 10d 9u 4m 36s
Startbod
€ 75,-
Bieders
0
Minimumprijs
€ 75,-

Om te bieden moet je eerst inloggen

Inloggen
Maak een account aan
1. Jouw bod is exclusief verzendkosten. 2. Wil je meer informatie ontvangen over veilingen en promoties van de bovenstaande aanbieder? Geef het aan in je voorkeuren. 3. Bij biedingen binnen de laatste 5 minuten wordt de veilingtijd met 5 minuten verlengd.
Maat XL
Rugnummer 9
Wedstrijd Orion Stars - Numidia VC Limax
Datum 15-09-2024
Event Supercup
Mijn account

Om te kunnen bieden moet je een account hebben. Log in of maak een account aan.