Gedragen
Gesigneerd
4-Back.jpg
4-Front.jpg
4-handtekening.jpg
Clublogo.jpg
Broek-Back.jpg
Broek-Front.jpg
Wedstrijdtenue (shirt en broek)

Liam Mc Cluskey

Veiling gesloten Veiling is afgelopen
Winnend bod
€ 200,-
Bieders
6
Minimumprijs
€ 75,-
€ 200,-
en_GB Robin M.
apr. 09, 2024; 20:37:31
1. Jouw bod is exclusief verzendkosten. 2. Wil je meer informatie ontvangen over veilingen en promoties van de bovenstaande aanbieder? Geef het aan in je voorkeuren. 3. Bij biedingen binnen de laatste 5 minuten wordt de veilingtijd met 5 minuten verlengd.
Maat XL
Rugnummer 4
Wedstrijd Active Living Orion - Numidia VC Limax
Datum 01-04-2024
Event Bekerfinale

De winnaar van deze veiling ontvangt bij het product een Certificate of Authenticity. Masterpieces of Sport garandeert daarmee dat het shirt is gedragen en daarna indien van toepassing is gesigneerd door de desbetreffende speler.

De netto opbrengst van deze veiling komt ten goede aan de ontwikkeling en groei van de club en zal worden gebruikt voor verschillende projecten.

Mijn account

Om te kunnen bieden moet je een account hebben. Log in of maak een account aan.