Gedragen
Gesigneerd
16 back.jpg
16 front.jpg
16 C.jpg
16 mouw.jpg
16 handtekening.jpg
Batch NL ijshockeybond.jpg
Wedstrijdshirt en sokken

Kilian van Gorp

Veiling gesloten Veiling is afgelopen
Winnend bod
€ 145,-
Bieders
7
Minimumprijs
€ 75,-
€ 145,-
nl_NL Nicole K.
nov. 20, 2023; 11:59:54
1. Jouw bod is exclusief verzendkosten. 2. Wil je meer informatie ontvangen over veilingen en promoties van de bovenstaande aanbieder? Geef het aan in je voorkeuren. 3. Bij biedingen binnen de laatste 5 minuten wordt de veilingtijd met 5 minuten verlengd.
Maat XL
Rugnummer 16
Seizoen 2022-2023
Competitie  Oberliga

De netto opbrengst van deze veiling gaat naar de Stichting Tilburg Trappers en zal besteed worden aan de stimulering van het ijshockey voor de jeugd en breedtesport in Tilburg en omstreken.

De winnaar van deze veiling ontvangt bij het product een Certificate of Authenticity. Masterpieces of Sport garandeert daarmee dat het shirt is gedragen en daarna indien van toepassing is gesigneerd door de desbetreffende speler.

Mijn account

Om te kunnen bieden moet je een account hebben. Log in of maak een account aan.