Gedragen
Dames thuis 7 achterkant.jpg
Dames thuis 7 voorkant.jpg
DamesLogo-Thuis-LR.jpg
Wedstrijdshirt thuis

Fleur Kleine Schaars

Veiling gesloten Veiling is afgelopen
Winnend bod
€ 100,-
Bieders
1
Minimumprijs
€ 75,-
€ 100,-
nl_NL Coach A.
apr. 25, 2024; 12:22:35
1. Jouw bod is exclusief verzendkosten. 2. Wil je meer informatie ontvangen over veilingen en promoties van de bovenstaande aanbieder? Geef het aan in je voorkeuren. 3. Bij biedingen binnen de laatste 5 minuten wordt de veilingtijd met 5 minuten verlengd.
Maat L
Rugnummer 7
Seizoen 2023-2024 (t/m halve finale Play-Offs)
Competitie  Eredivisie Dames

De netto opbrengst van deze veiling komt ten goede aan de ontwikkeling en groei van de club en zal worden gebruikt voor verschillende projecten.

De winnaar van deze veiling ontvangt bij het product een Certificate of Authenticity. Masterpieces of Sport garandeert daarmee dat het shirt is gedragen en daarna indien van toepassing is gesigneerd door de desbetreffende speler.

Mijn account

Om te kunnen bieden moet je een account hebben. Log in of maak een account aan.