Gedragen
92 back.jpg
Algemeen front.jpg
92 mouw.jpg
Batch DE eishockeybund.jpg
Batch NL ijshockeybond.jpg
Wedstrijdshirt en sokken

Brett Bulmer

Veiling gesloten Veiling is afgelopen
Winnend bod
€ 125,-
Bieders
2
Minimumprijs
€ 75,-
€ 125,-
nl_NL Robin S.
nov. 20, 2023; 10:59:02
1. Jouw bod is exclusief verzendkosten. 2. Wil je meer informatie ontvangen over veilingen en promoties van de bovenstaande aanbieder? Geef het aan in je voorkeuren.
Maat XL
Rugnummer 92
Seizoen 2022-2023
Competitie  Oberliga

De netto opbrengst van deze veiling gaat naar de Stichting Tilburg Trappers en zal besteed worden aan de stimulering van het ijshockey voor de jeugd en breedtesport in Tilburg en omstreken.

De winnaar van deze veiling ontvangt bij het product een Certificate of Authenticity. Masterpieces of Sport garandeert daarmee dat het shirt is gedragen en daarna indien van toepassing is gesigneerd door de desbetreffende speler.

Mijn account

Om te kunnen bieden moet je een account hebben. Log in of maak een account aan.